Dla inwestorów

Współpraca

Nasze wsparcie dedykujemy zarówno dla inwestorów instytucjonalnych, branżowych jak i indywidulanych. Świadczymy usługi zarówno w zakresie obsługi transakcji, jak również kojarzenia inwestorów oraz spółek celu.

W ramach współpracy z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy doradzamy i nadzorujemy proces M&A od momentu podjęcia decyzji, poprzez wybór podmiotów, doradztwo w zakresie struktury, due diligence, negocjacje transakcyjne, aż do zamknięcia rozmów i realizacji transakcji. Więcej o fuzjach i przejęciach tutaj.

Współpraca międzynarodowa

Ściśle współpracujemy z Kancelarią TIGGES Rechtsanwälte (https://www.tigges.legal), posiadającą biura w Dusseldorfie, w Monachium, w Berlinie oraz w Essen. Ponadto, nasi prawnicy posługują się zarówno językiem angielskim, jak i niemieckim. Dzięki temu zapewniamy doskonałą obsługę transakcji o charakterze transgranicznym zarówno skierowanym wobec podmiotów w Niemczech, jak również dla inwestorów niemieckojęzycznych realizujących inwestycje w Polsce.

Ankieta

​Przedstaw nam swój profil inwestycyjny oraz oczekiwania. Ułatwi nam to nawiązanie interesującego Cię kontaktu oraz przedstawienie dedykowanych dla Ciebie celów inwestycyjnych.


Dalej

KROK 1/6


Profil inwestora:Dalej

Uzupełnij wymagane pole

KROK 2/6


Branża (możliwość kilku zaznaczeń):


ZAZNACZ WSZYSTKIE
Dalej

Uzupełnij wymagane pole

KROK 3/6


Wielkość przedsiębiorstwa. Przychód netto za ostatnie 12 miesięcy:Dalej

Uzupełnij wymagane pole

KROK 4/6


Poziom inwestycji:Dalej

Uzupełnij wymagane pole

KROK 5/6


Status celu (możliwość kilku zaznaczeń):Dalej

Uzupełnij wymagane pole

KROK 6/6


Imię i nazwiskoAdres e-mailNumer telefonuDalej

Uzupełnij wymagane pole

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Wskazanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania z Tobą kontaktu i ustalenia zasad ewentualnej współpracy. Zgoda dotyczy danych osobowych przekazanych w zgłoszeniu, w postaci: imienia, nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu oraz innych danych wskazanych w treści przesłanej wiadomości.
W związku z powyższym Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Toruniu stanie się Administratorem Twoich danych osobowych. W każdej chwili masz prawo wycofać udzieloną nam zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu. Twoją zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: rodo@ostrowski-legal.net. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Po więcej informacji odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych zapraszamy TUTAJ.