Najlepsi specjaliści w jednym zespole

Jak działamy

Skuteczność i koncentracja na celu

Koncentrujemy się na powierzonym nam zadaniu i Twojej firmie. Nie działamy masowo. Najpierw analizujemy i oceniamy biznes. Rekomendujemy optymalne rozwiązania i środki do osiągniecia ustalonego wspólnie celu. W efekcie przygotowujemy informacje o firmie w formie i zakresie oczekiwanym przez inwestorów, których przedstawiamy do akceptacji Klienta.

Poszanowanie czasu i zasobów Klienta

Działamy zgodnie z przyjętym harmonogramem. Staramy się, realizować Proces w sposób skondensowany w celu minimalizacji angażowania czasu i zasobów Klienta.

Proaktywność

Jeżeli uznajemy, że Klient powinien podjąć określone działania w celu wsparcia realizacji Procesu – informujemy go o tym i zapewniamy środki niezbędne do wdrożenia rekomendowanych rozwiązań.

Budujemy wartość Twojej firmy

W odróżnieniu od innych podmiotów, szanując poufność i spokój w biznesie stawiamy na skoncentrowane działanie, ukierunkowane do podmiotów, które mogą być rzeczywiście partnerem / inwestorem. Dzięki czemu nie dochodzi do zdewaluowania wartości Twojego biznesu. Wspieramy Cię w myśleniu o Twojej firmie jak o produkcie, który trafi na rynek. Profesjonalnie przygotowane materiały, dokonana analiza mocnych i słabych stron pozwalają na skuteczną realizację procesu oraz na „przygotowanie biznesu pod sprzedaż”, zaś rozpoznanie rynku inwestorów pozwala nam na skuteczne oferowanie Twojego biznesu.

Transparentność

Na bieżąco informujemy Klienta o prowadzonych przez nas działaniach w zakresie ochrony danych osobowych. Ponadto raportujemy nasze działania w regularnym odstępie czasu. Udostępniamy również dokumentację związaną ze świadczonymi przez nas usługami, np. protokołami sprawdzeń i działań kontrolnych.

Nasze zasoby

Opieramy swoje działania o współpracę z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy – eksperta w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej dla naszych Klientów. Należą do nich podmioty różnych branż i wielkości – od dużych spółek giełdowych po przedsiębiorców jednoosobowych. Kancelaria specjalizuje się w prawie podatkowym, handlowym, giełdowym, bankowym, prawie pracy, cywilnym, farmaceutycznym, własności intelektualnej i administracyjnym. Zespół Kancelarii tworzy ponad 45 prawników, specjalistów z różnych dziedzin.

Partnerzy i alianse:

Realizację kompleksowych działań w obrębie doradztwa transakcyjnego realizujemy, zapewniając naszym Klientom dostęp do specjalistów z innych dziedzin. Partnerów zapraszamy do współpracy, dostosowując się do oczekiwań i potrzeb Klienta.

Ściśle współpracujemy z Kancelarią TIGGES Rechtsanwälte, posiadającą biura w Dusseldorfie, w Monachium, w Berlinie oraz w Essen, której prawnicy działający w obszarze rynku fuzji i przejęć posługuje się biegle językiem polskim. Dzięki temu zapewniamy doskonałą obsługę transakcji o charakterze transgranicznym zarówno skierowanym wobec podmiotów w Niemczech, jak również dla inwestorów niemieckojęzycznych realizujących inwestycje w Polsce.

Jedna z największych działających w Polsce firm audytorskich, będąc członkiem Moore Global. W rankingu dziennika „Rzeczpospolita” (2018 ) REWIT uplasował się w czołówce rankingu firm audytorskich i doradców podatkowych, zajmując wysokie 15 miejsce wśród wszystkich podmiotów oraz 5 miejsce wśród polskich firm. Stanowią jedną z największych firm audytorskich w kraju ze 100% polskiego kapitału, posiadającą biura w Trójmieście, Łodzi, Warszawie i Bielsku-Białej.

Zespół doradców biznesowych, których domeną jest doradztwo strategiczne i finansowe. W swoich działaniach skupia się na analizach strategii oraz działalności operacyjnej przedsiębiorstw, wspierając Klientów w zakresie optymalizacji wartości i korzyści.

Stanowią wsparcie w zakresie realizacji inwestycji pod względem finansowego aspektu transakcji oraz ułożeniu strategii procesów oraz prowadzeniu negocjacji inwestycyjnych.

Organizacja zrzeszająca przedsiębiorców na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Reprezentuje ich wspólne interesy. Działa na rzecz sieciowej współpracy oraz intensywnej wymiany doświadczeń między firmami. Wspiera konkurencyjność i rozwój innowacyjny. 

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy przystąpiła do Globalnego zrzeszenia Cross Border Associates („CBA”). CBA, zrzeszający doradców z zakresu fuzji i przejęć, finansów, prawa i podatków, działa z wielkim sukcesem od 2015 roku, grupując obecnie 300 partnerów doradczych. CBA jest obecnie najbardziej rozpowszechnioną tego typu siecią M&A na świecie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ