Zakres usług

Doradztwo transakcyjne

Doradztwo transakcyjne to core business naszej działalności. Doradzamy i nadzorujemy proces M&A od momentu podjęcia decyzji, poprzez wybór podmiotów, ich wycenę, due dilligence, negocjacje transakcyjne, aż do zamknięcia rozmów. Na życzenie klientów zajmujemy się również doradztwem post-merger, podczas którego wspólnie tworzymy wartość dodaną dla właścicieli i integrujemy firmy. Posiadamy doświadczenie w pracy dla małych firm, jak i dla międzynarodowych koncernów.

W trakcie procesu współpracujemy z jedną z najlepszych kancelarii prawnych Ostrowski i Wspólnicy sp.k., rzeczoznawcami, ekspertami branżowymi oraz innymi specjalistami, którzy wspomogą efektywnie zakończyć transakcję.

Pomagamy również w tworzeniu strategii obronnych dla przedsiębiorstw, które są celem przejęcia. Wspólnie wypracujemy rozwiązania, które pozwolą ochronić właścicieli przed wrogim przejęciem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Poprzez kliknięcie przycisku „Akceptuj", bądź „X", wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej o możliwościach zmiany ich ustawień, w tym ich wyłączenia, przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
AKCEPTUJ